Späť na: Dielňa a dielenské náradie » Mazivá a lepidlá

Lepidlo Bison Epoxy 5 minutes, 24 ml

Lepidlo Bison Epoxy 5 minutes, 24 ml
Vynikajúca kvalita zaručujúca pevné, obzvlášť rýchle, vodeodolné a priezračné lepenie kameniny, porcelánu, slonoviny, drahokamou, perál, skla, keramiky, kovou, dreva a niektorých umelých hmôt (umakart, polyester, bakelit), a to ako medzi sebou, tak i ...
Výrobca
Dostupnosť Vypredané
Záruka 24 mesiacov
Kód položky 020079
CENA: 6,74 EUR
ks
  • Podrobný popis
Vynikajúca kvalita zaručujúca pevné, obzvlášť rýchle, vodeodolné a priezračné lepenie kameniny, porcelánu, slonoviny, drahokamou, perál, skla, keramiky, kovou, dreva a niektorých umelých hmôt (umakart, polyester, bakelit), a to ako medzi sebou, tak i navzájom. Otvorená doba spracovania: 5 minút. Lepidlo je odolné voči chemikáliam, vyplňuje špáry a po zatvrdnutí sa dá pretierať.


Návod na použitie:
Odstraňte červený uzáver medzi piesty. Odlomte koncovú časť. Vytlačte dostatočné množstvo a dobre premiešajte, kým nezískáte rovnomerné zafarbenie. Otvorená doba zpracovania je 5 minút. Naneste na jeden z lepených povrchou (suchý, čistý a odmastený). Obidva povrchy okamžite spojte. Po dobu 6 až 8 hodin ich držte pritlačené (pomocou svoriek alebo pásky). Úplnej pevnosti dosiahnete po 24 hodinách (+20°C). Zvyšky lepidla okamžite odstráňte (nožom). Po použití očistite konce, uzatvorte červeným uzáverom a lepidlo uchovávejte uložené zvislo v tomto balení.


Dôležité:
Vyžšie teploty urychľujú tuhnutie a zvyšujú konečnú pevnosť. Lepidlo nepoužívajte pri teplotách nižších ako +15°C. Není vhodné k lepeniu PE, PTFE alebo silikónu.


Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pri styku s kožou okamžite dôkladne umyte veľkým množstvom mydla a vody. Pri požití nevyvolávajte zvracanie a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte vhodné ochranné rukavice a okuliare. Nevylievajte do kanalizacií.


Obsahuje:
Plnidlo: epoxidová pryskyrica (m.h. ? 700) < 100 %
Tvrdidlo: 3-Azapentan-1,5-diamin 2,5-10%